Informacija apie teleskopinius krautuvus

Informacija apie teleskopinius krautuvus

Informacija apie teleskopinius krautuvus

Pradedant temą apie krautuvus su itin patogia hidrauline sistema naudinga paminėti ir sritis, kuriose jie naudojami. Krautuvai su teleskopinėmis svirtimis pastebimos įvairiose srityse, bet statybų sektoriuje ar įvairiose pramonės šakose jie sutinkami dažniausiai.

Itin garsūs teleskopiniai krautuvai ir vardas Lietuvoje yra Manitou. Ši kompanija savo darbą pradėjo dar praeitame amžiuje ir šiuo metu užima kone aukščiausią reitingų poziciją ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje pasaulio šalių. Šios technikos dėka sudėtingus bei sunkius darbus atlieka tiek įvairios statybų bendrovės, stambūs ūkininkai lengviau susitvarko su ūkio darbais, na o įvairūs pramonės sektoriai taip pat teigiamai atsiliepia apie šią techniką.

Be Manitou teleskopinių krautuvų galima paminėti ir kitas ne ką mažiau garsius vardus, tokius kaip DIECI, JLG, JCB, NEW HOLLAND, CLAAS RANGER, SENNEBOGEN, FARESIN HAULOTE, SCHAFER, BOBCAT, CATERPILLAR, KAMATSU, MERLO ir kiti garsūs vardai.

Suprantama, kad šių kompanijų krautuvai pasižymi individualiomis techninėmis charakteristikomis. Kiekvienas jų turi kelis skirtingas modifikacijas, kurias galima naudingai pritaikyti įvairių bei sudėtingų darbų atlikimui. Pavyzdžiui, Jūsų teritorijoje yra transportui neprivažiuojama vieta į kurią privalu pristatyti krovinį, dalį ar kokį nors kitą produktą. Jokia transporto priemonė išskyrus kraną su strėle atlikti darbų nepadės. Yra kitas ir geresnis sprendimas šio sudėtingo darbo atlikimui, tam galima panaudoti teleskopinį krautuvą. Priklausomai nuo darbo tikslo galima pasirinkti techniką – teleskopinį krautuvą, kurio antgaliai gali būti keičiami. Tai gali būti ir šakės palečių kėlimui, nors dažnai tekdavo matyti, kad su tokiu krautuvu yra atliekami ir kiti darbai. Galima panaudoti ir kablį, kas leis krovinį pakelti ir perkelti saugiau.

Šių teleskopinių krautuvų galimybės nėra ribotos. Jie gali atlikti darbus, perkelti sunkius krovinius ar įrenginius pervežimo būdu, o pakelti juos į atitinkamą aukštį su tam tikru kampu gali teleskopinės strėlės pagalba. Tokį krautuvą teko matyti Klaipėdos uoste, kai atšilus orams, į vandenį nuo krantinės buvo pradėta nuleidinėti įvairios paskirties vandens transporto priemones. Prikabinus priekabą ant kurios buvo užkeltas laivas žiemai prie teleskopinio krautuvo, strėlės pagalba priekaba lengvai būdavo nuleidžiama į vandenį nuo stataus šlaito.

Tad teleskopinio krautuvo naudą bei pritaikymas įvairiose srityse yra akivaizdus. Tik pirkti ar nuomoti krautuvą, sprendžia kiekviena įmonė individualiai. Nors krautuvų kainos nėra didelės, pavyzdžiui naudotas teleskopinis krautuvas gali kainuoti apie 10 000 -20 000 eurų. Bet investavus į techniką sudėtingų ir ilgalaikių darbų atlikimui, ši technika greitai atsipirks įgyvendintais darbai.

 

  • 2017-05-19
  • 0 Komentarai
Komentarai