Krautuvų nuoma

Krautuvu nuoma – Manitou, AUSA teleskopiniai krautuvai
Turite nenumatytų darbų bet neturite technikos?
Šiuolaikiškos statybos ar žemės ūkio darbai neapsieina ir be specialios technikos. Vienos įmonės ar ūkiai ją nusiperka, o kiti, neturėdami tam pakankamai lėšų, išsinuomoja. Suprantama, ką daryti, jei tam tikros technikos, pavyzdžiui, kad ir teleskopinių krautuvų, reikia tik kelioms dienoms ar tik vienadienių darbų atlikimui. Tokių darbų atlikimui, pirkti krautuvus būtų ne tik nenaudinga, bet ir nuostolinga.

krautuvu_nuomaTodėl, atsižvelgdami į paslaugų rinkos poreikius, daugelis įmonių pradėjo teikti labai patogias paslaugas tiek statybininkams, tiek žemės ūkiui, tiek pramonei, kurių visus klausimus išsprendžia – žemės ūkio technikos arba krautuvų nuoma. Atsigaunant Lietuvos ekonomikai, šios paslaugos tampa vis labiau populiaresnės.
Žemės ūkio technika – krautuvų nuoma
Pirkti krautuvus ar kitą statybinę ar žemės ūkio techniką tik vienos valandos darbams – greitas bankrotas. Todėl didžiosios statybų bendrovės, dideli ūkiai, Manitou ar AUSA technikos pardavimų bendrovės, padeda smulkaus verslo klestėjimui, nes siūlo ne tik krautuvu nuoma, bet ir daugybę kitokios technikos nuomą. Smulkaus verslo sritis itin plačiai naudojasi statybinės technikos nuomos paslaugomis, o smulkūs ūkininkai, tokios nuomos pagalba gyvena nuo sezono iki kito sezono. Paklausa technikos nuomos didžiulė, nes ilgalaikių darbų Lietuvoje turi labai mažai įmonių, visi gyvi vienadieniais darbais, todėl išlaidauti perkant teleskopinį krautuvą ar keltų – neprotinga. Mes siūlome ne tik teleskopinių krautuvų nuomą, pasirinkimui galime pateikti ir kitokios žemės ūkio technikos nuomą. Kur išsinuomoti krautuvą ar kitokią techniką? Susisiekite su mumis ir mes Jums pateiksime pasiūlymą.
Nesame lyderiai ar pirmaujantys, bet nesame ir bėdžiai, todėl galime pasigirti, kad turime pasiūloje apie 35 vienetus įvairios technikos, kurią siūlome nuomos paslaugų pagrindais. Suprantama, trumpalaikė nuoma nėra pigi, bet vertinant atliekamų darbų svarbą, ji yra pati minimaliausia nuomos kaina krautuvams. Bet jei užsisakysite ilgalaikę nuomą, skaičiuosime tik darbo dienas, todėl nuomojamą techniką galėsite išnaudoti maksimaliai už mažesnę nuomos kainą. Krautuvų nuoma – valandinis įkainis, padedantis mažinti išlaidas nedidelių darbų atlikimui.
Galime pasigirti, mūsų krautuvai – įvairių rūšių, todėl kiekvieno kliento poreikis krautuvų nuomai bus įgyvendintas su maksimaliai pritaikyta technika. Jei turite individualių poreikių krautuvams, mes Jums galime pasiūlyti iki 30 priedų prie krautuvo, kad nepatogūs darbai būtų atlikti patogiai. Pagal poreikį, galėsite pasirinkti ratinį arba vikšrinį keltuvą, kurio guminiai vikšrai padės stabiliau įgyvendinti darbus ir saugumą išlaikyti aukščiausiame lygyje. Planuojate darbus siauroje ar mažoje patalpoje, pasiūlysime krautuvą nuomai, kuriam tokie iššūkiai ne naujiena. O padidinto pravažumo krautuvai, padės atlikti darbus net ir pačiose nepatogiausiose erdvėse. Taigi, mes siūlome įvairios technikos, keltuvų bei priedų nuomą, todėl, jei turite pageidavimų ir tikrai žinote ko norite ir ko Jums reikia, atvykite pas mus ir mes susitarsime.

krautuvu_nuoma_msiŽemės ūkio technika Manitou – garsiausią vardą turinti technika pasaulyje, kuri, šiuo metu, siūloma ir nuomai. Manitou nerasite kiekvienoje įmonėje, o pats didžiausias žemės ūkio technikos nuomos pasirinkimas yra pas mus. Taigi, nedvejodami surinkite mūsų telefono numerį, konsultacija užtruks vos kelias minutes. Manitou keltuvu nuoma – galime pasiūlyti įvairių rūšių, todėl Jūsų darbai bus atlikti visi. O jei mūsų technikos nauda, pabandykite susirasti tuos, kurie jau naudojosi Manitou krautuvų paslaugomis. Manitou – nusivilti neteks.
Manitou krautuvai – dideli pagalbininkai ir žemės ūkio srityje, todėl daugelis ūkininkų, šią techniką pradėjo gerbti ir girti kitiems.
Ausa ir Manitou teleskopinių krautuvų nuoma – kiekvienam pagal poreikį.