Naudoti teleskopiniai krautuvai

Naudoti teleskopiniai krautuvai – parduodama, nuoma

Ribų, krautuvų universalumui nėra. Teleskopiniai krautuvai jau seniai yra užėmę savo vietą tiek statybų, tiek žemės ūkio sektoriuje. Krautuvai ne naujiena ir mūsų šalyje ir tie, kurie domisi krautuvų funkcijomis, gali atsakyti ir į paprastą klausimą, kodėl krautuvai dar vadinami ir universaliais. Kodėl universalūs krautuvai? Universalūs krautuvai – daug papildomų funkcijų bei begalė prikabinamų padargų, kurie iš paprasto krautuvo, jį padaro universaliu.

naudoti_teleskopiniai_krautuvai

Teleskopiniai krautuvai – ką reikėtų žinoti?

Ko reikia, kad krautuvai įtiktų kiekvienam ir su juo būtų lengva atlikti bet kokius sudėtingus darbus. Suprantama, kad viena iš tokių priežasčių yra patogus krautuvų ar teleskopinių krautuvų valdymo mechanizmas. Juk atliekant sudėtingus ir labai sunkius darbus, kiekvienas patogumas yra aukso vertės. Pavyzdžiui, teleskopinio krautuvo strėlę ar svirtį, vienu judesiu galima tiek pakelti į viršų ir nuleisti, tiek pasukti į bet kokią norimą pusę. Todėl valdymas ir yra labai svarbus, nes sudėtingas valdymas reikalauja daugiau laiko susipažinimui su technika, o darbų atlikimo metu kelia sunkumų ir didina riziką saugumo klausimais. Ko daugiau reikia sudėtingų darbų atlikimui? Žinoma, tai universalūs krautuvai, kurie nedidelių pastangų dėka, primontavus papildomą mechanizmą, tampa nepakeičiamu tiek žemės ūkyje, tiek statybose. Teleskopiniai krautuvai – rimčiausias Jūsų pagalbininkas.

Naudoti teleskopiniai krautuvai – technika turinti skirtingas funkcijas bet kokių darbų atlikimui. Techniniai krautuvų duomenys taip pat skiriasi, nes krautuvų naudojimo laikas buvo skirtingas, todėl, kai kurie teleskopiniai krautuvai naudoti mažiau, kiti gali būti tarnavę ir ne vienerius metus. Toks naudojimo skirtumas krautuvus daro skirtingais. Vieni gali atlikti daugiau funkcijų, o kiti krautuvai koncentruoti tik tam tikrų darbų atlikimui, todėl jie ne visada pritaikomi universalių darbų atlikimui. Teleskopiniai krautuvai, ypač naudoti, gali skirtis ir savo funkcionalumu strėlės eigos atžvilgiu. Tarkim vieni krautuvai didelį krovinį gali iškelti net iki 18 metrų, o kiti, tik 5-6 metrų aukštį. Taigi, jei nusprendėte, kad Jums reikalinga naudotų teleskopinių krautuvų pagalba, pirma susisiekite ir susižinokite, kokias funkcijas jie atlieka. Naudotų teleskopinių krautuvų nuoma taip pat galima, kurių paslaugos vertinamos valandiniu tarifu ir gali siekti nuo vieno šimto iki kelių šimtų litų per valandą. Suprantama, nuomojant krautuvą ilgesniam laikui, įkainiai gali būti ir derybų objektu.

Naudoti teleskopiniai krautuvai Manitou – prancūziška technika, kurios vardas žinomas visame pasaulyje ir užima vietą tarp lyderių. Jų funkcionalumas suteikia galimybę atlikti bet kokius darbus, o techniniai duomenys leidžia suktis ribotos darbinės erdvės teritorijoje, net iki 2,2 m spindulio.

Naudoti teleskopiniai krautuvai Manitou – nepakeičiama naudota zemes ukio technika, bei didžiausias pagalbininkas pramonei bei statyboms.

Daugiau info rasite apie: kroviniu pervezimas vilniuje