Teleskopiniai krautuvai

Teleskopiniai krautuvai Manitou ir žemės ūkio technika

Žemės ūkio technika, statybų technika, komunalinių paslaugų technika, ar teko girdėti apie MANITOU?
Manitou – teleskopiniai krautuvai, garsiausias vardas ūkio ir statybų sektoriuje.
Teleskopiniai krautuvai Manitou parduodami daugiau nei 130 valstybių ir gaminami jie net 6 gamyklose, kurių apyvartą sudaro apie 1,27 milijardo eurų. Šie krautuvai buvo pradėti gaminti prieš gerus penkis dešimtmečius, todėl galima tik įsivaizduoti, kokią aukštą kokybę siūlo teleskopiniai krautuvai Manitou. Krautuvų istorija prasidėjo Prancūzijoje, kai hidraulinį valdymą turintis keliamasis mechanizmas buvo primontuotas prie nedidelio traktoriaus galo.

teleskopiniai_krautuvai_manitou_mltTaip prasidėjo Manitou technikos gamyba. Prancūzijoje įkūrusi įmonė turėjo labai daug skeptikų, kad jiems nesiseks ir jų siūloma technika nieko verta. Bet ar gali taip būti, kad nieko vertą technika užkariavo visą pasaulį? Taip, nes šiuo metu, įmonėje dirba apie 2500 darbuotojų, ji turi daugiau nei 600 techninės priežiūros atstovybių žemės ūkio bei statybų technikos pardavimams. Tad, nedvejojant galima patvirtinti, kad garsi kompanija BRAUD&FAUCHEAUX įgyvendino tai, kuo dagelis netikėjo. Dabar Manitou keltuvai burzgia visame pasaulyje ir vargu ar pavyktų atrasti tokį kampelį, kuriame nebūtų girdėję apie šiuos krautuvus. Įsivaizduokite, kokio populiarumo susilaukė Manitou zemes ukio technika, jei gamyklos įkurtos ne tik Prancūzijoje, kurių šioje šalyje yra net šešios, bet gamyklos veikia Amerikoje, Italijoje, o Kinijoje Manitou gamyklų yra net dvi. Taigi, galima tik įsivaizduoti, kokios aukštos kokybės privalo būti technika, kad įgautų pasitikėjimą visose srityse, ne tik statybose, bet ir komunalinių paslaugų bei žemės ūkio technikos pardavimų srityje. Tikime, kad neatsiras nė vieno ūkininko ar statybininko, kuris teleskopiniai krautuvais Manitou būtų nusivylęs ar turėtų neigiamų atsiliepimų. Manitou krautuvai – pagrindinis lyderis pasaulyje, kurio padidinto pravažumo technika naudojama ir pramonės, ir statybų, ir žemės ūkio sektoriuje. Keltuvai Manitou – numeris vienas.
Manitou MLT – teleskopiniai krautuvai tinkantys naudoti ir žemės ūkyje!
Garsi kompanija BRAUD&FAUCHEAUX stengiasi sukurti ar patobulinti savo gaminamą techniką taip, kad ją būtų galima naudoti įvairių darbų atlikimui net ir žemės ūkyje. Daug pastangų sprendimuose, ko pasekoje – Manitou, tobulai suprojektuotas ir ištobulintas darbinis arklys, kurį pamėgo ir ūkininkai. Krovinių perkėlimui, derliaus nuėmimo ir kitiems darbams atlikti – Manitou teleskopiniai krautuvai. Krautuvai Manitou – sudėtingų darbų įgyvendinimui.
Komfortas – vienas iš krautuvų privalumų!
Manitou MLT – technika, ergonominiais sprendimais bei kokybe, lenkianti daugybę kitų gamintojų. Ir daugelis ūkininkų Lietuvoje jau žino, kad geriausia zemes ukio technika pagalbininkė – Krautuvai Manitou. Pasinaudoję papildomais elementais prie krautuvo, atliksite visus suplanuotus darbus, o darbo saugumas Manitou krautuvuose yra padidintos kokybės.
Manitou – garsiausia pasaulyje statybų bei žemės ūkio technika.